Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do podłóg

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szablon glazurniczy Magnusson 250 mm
Strzałka w prawo

Szablon glazurniczy Magnusson 250 mm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szablon glazurniczy Magnusson to narzędzie, które przyda Ci się w czasie remontu i wykańczania mieszkania. Ciekawe rozwiązanie konstrukcyjne i solidne wykonanie sprawiają, że stanie się przydatny w czasie kładzenia podłóg. Za pomocą tego narzędzia wyznaczysz skomplikowane linie cięcia elementów wykończeniowych. Następnie z łatwością odwzorujesz je na wybranym elemencie.

   Cechy i zalety

    Kładziesz panele podłogowe w swoim mieszkaniu? Z pewnością natrafiłeś na nieregularne kształty ścian lub inne przeszkody. Szablon glazurniczy Magnusson 250 mm pomoże Ci uporać się z tym problemem. Opiera się na prostym pomyśle konstrukcyjnym. Możesz przyłożyć go do wybranej nierówności, a element odwzoruje ją. Następnie szablon glazurniczy Magnusson pozwoli Ci odrysować zachowany kształt na panelach podłogowych lub płytkach. Sprawi, że Twoje cięcia będą dokładne, a kształty idealnie dopasowane. Szablon glazurniczy Magnusson wykonany jest z połączenia stali i tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest trwały, co zapewnia dożywotni gwarancja. Na wierzchu urządzenia znajduje się podziałka metryczna. Pomoże Ci ona lepiej określić miejsce nierówności.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość robocza250mm
     Głębokość robocza40mm
     Długość produktu280mm
     Waga produktu350g
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producentaDożywotnia​
     MateriałPolipropylen (PP) i stal
     Kod produktu3663602666318