icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Szafy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Porządek i magazynowanie

Strzałka w prawo

Szafy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szafa ubraniowa BHP Metalkas 180 x 60 x 49 cm
Strzałka w prawo

Szafa ubraniowa BHP Metalkas 180 x 60 x 49 cm

498
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Metalowa szafa na ubrania w uniwersalnym szarym kolorze to praktyczne wyposażenie przebieralni w klubach fitness, pływalniach, siłowniach, jak i pomieszczeniach socjalnych czy magazynach. Przeznaczona do przechowywania odzieży jest wyposażona w 2 półki i haczyk, dzięki którym przechowasz więcej odzieży, a kurtka lub płaszcz nie będą wygniecione. Każda komora zamykana jest na klucz, co stanowi zabezpieczenie przed kradzieżą. Metal został pokryty farbą proszkową, dlatego jest odporny na uszkodzenia i zarysowania.

   Cechy i zalety

    Metalowa szafa na ubrania spełni oczekiwania użytkowników siłowni, klubów fitness, pływalni czy pracowników, którzy korzystają z przebierani w pracy. Produkt jest idealnie przystosowany do przechowywania ubrań w pomieszczeniach socjalnych ze względu na 2 półki i haczyk, na którym możesz powiesić odzież wierzchnią lub torebkę. Szafa jest metalowa, dwudrzwiowa, wyposażona w otwory wentylacyjne, które zapewniają swobodny przepływ powietrza, a tym samym świeżość przechowywanym ubraniom. Każda komora jest zamykana na klucz, co sprzyja bezpieczeństwu zostawianych przedmiotów. Produkt jest w uniwersalnym szarym kolorze, a farba nakładana proszkowo sprawia, że jest odporny na korozję i szybko powstające uszkodzenia mechaniczne.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSzafa
     Głębokość produktu490mm
     Szerokość produktu600mm
     Wysokość produktu1800mm
     Liczba drzwi2
     Liczba półek2
     Kolorszary
     MateriałStal
     Kod produktu5905179515100