Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szampon samochodowy K2 Express Plus 1 l

Szampon samochodowy K2 Express Plus 1 l

11,48
/ szt.
11,48
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szampon umożliwi Ci samodzielne mycie karoserii Twojego samochodu. Nie tylko skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, lecz również nadaje powierzchni idealny połysk. Może być stosowany zarówno na podłożach lakierowanych, jak i metalizowanych. Nie pozostawia smug i zacieków, tworząc natomiast niewidzialną powłokę zabezpieczającą przed powstawaniem rys.

   Cechy i zalety

    Szampon przeznaczony jest do samodzielnego mycia samochodów, więc znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Preparat ten charakteryzuje się doskonałą wydajnością, ponieważ przygotowany został w formie koncentratu – wobec tego jedno opakowanie wystarczy Ci na kilkadziesiąt myć. Posiada znakomite właściwości czyszczące i nie pozostawia smug i zacieków – możesz stosować go zarówno na karoseriach metalizowanych, jak i lakierowanych. Środek z zawartością wosku pozwala uzyskać idealny połysk w łatwy sposób. Tworzy również powłokę zabezpieczającą przed powstawaniem zarysowań. W naszej ofercie dostępne są także inne preparaty do pielęgnacji samochodów, więc zaopatrzysz się we wszystkie środki potrzebne Ci do pracy.

     Specyfikacja techniczna

     Pojemność1000ml
     Przeznaczeniekaroseria samochodowa
     Typ produktuPielęgnacja samochodu
     Kod produktu5906534403292