Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szampon Sonax Xtreme 2 w 1 1 l

Szampon Sonax Xtreme 2 w 1 1 l

43,48
/ szt.
43,48
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szampon doskonale sprawdzi się podczas mycia Twojego samochodu. Jest to bowiem preparat, który możesz wykorzystać na powierzchniach lakierowanych, metalowych, szklanych oraz gumowych. Charakteryzuje się błyskawicznym procesem schnięcia, więc zaplanowane prace wykonasz wyjątkowo sprawnie. Produkt nie pozostawia zacieków, a zatem nie trzeba go wycierać po zastosowaniu.

   Cechy i zalety

    Szampon jest preparatem pozwalającym na sprawne czyszczenie powierzchni lakierowanych, metalowych, szklanych oraz gumowych. Z powodzeniem możesz go więc wykorzystać podczas samodzielnej pielęgnacji karoserii oraz szyb w swoim aucie, lecz znajdzie też zastosowanie w czasie prac porządkowych w Twoim mieszkaniu. W składzie preparatu wykorzystane zostały mieszanki wspomagające proces osuszania czyszczonych powierzchni – dzięki temu pożądany efekt uzyskasz błyskawicznie. Po szamponie nie pozostają zacieki, więc nie będziesz musiał polerować karoserii samochodu po jego umyciu. W naszej ofercie dostępne są również inne środki pielęgnacyjne do aut, abyś mógł się z łatwością zaopatrzyć w zestaw preparatów odpowiednich dla Twojego pojazdu.

     Specyfikacja techniczna

     Informacje dotyczące bezpieczeństwaDziała drażniąco na oczy
     Pojemność1000ml
     Przeznaczenieczyszczenie powierzchni lakierowanych, metali, szkła, tworzyw sztucznych, gumy
     Typ produktuPielęgnacja samochodu
     Kod produktu4064700215306