Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szampon z woskiem Moje Auto 1 l

Szampon z woskiem Moje Auto 1 l

19,98
/ szt.
19,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn Moje Auto zmywa najtrudniejsze zabrudzenia i osady z karoserii samochodowej. Zapewnia pojazdom długotrwały połysk i tworzy na nich woskową warstwę ochronną. Ułatwia zachowanie pierwotnego wyglądu lakieru samochodowego – sprawia, że auto błyszczy i pachnie aromatem pomarańczy. Wydajny koncentrat wystarczy nawet na 39 myć.

   Cechy i zalety

    Płyn Moje Auto zmywa najtrudniejsze zabrudzenia i osady z karoserii samochodowej. Zapewnia pojazdom długotrwały połysk i tworzy na nich woskową warstwę ochronną. Stałe mycie szamponem samochodowym zapewnia zachowanie pierwotnego blasku lakieru samochodowego. Sposób użycia produktu jest bardzo prosty. Najpierw należy opłukać samochód wodą, a następnie zmieszać 100 ml preparatu z 10 l ciepłej wody. Tak przygotowaną mieszanką można umyć całą karoserię, wykorzystując do tego miękką gąbkę. Po zakończeniu mycia wystarczy spłukać auto czystą wodą i wytrzeć je do sucha, najlepiej używając irchowej ściereczki – samochód będzie się błyszczał i pachniał aromatem pomarańczy. Wydajny koncentrat wystarczy na bardzo długo – nawet na 39 myć Twojego auta.

    • Ulega biodegradacji
    • Nabłyszcza karoserię
    • Wydajny

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność1000ml
    Przeznaczeniekaroseria samochodowa
    Typ produktuPielęgnacja samochodu
    Kod produktu5905694001263