Zobacz więcej Szczoteczki do miedzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Szczoteczki do miedzi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczoteczka do miedzi Bisan śr. 18 mm

Szczoteczka do miedzi Bisan śr. 18 mm

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczoteczka do miedzi jest stosowana do czyszczenia rur, kształtek mosiężnych oraz miedzianych w instalacjach. Stosując produkt usuniesz zanieczyszczenia z rur i przywrócisz im estetyczny wygląd. Produkt będzie świetnym dodatkiem do warsztatu lub garażu, dzięki czemu pozwoli Ci szybko i sprawnie wykonać prace renowacyjno-wykończeniowe.

   Cechy i zalety

    Szczoteczkę do miedzi wykorzystasz podczas czyszczenia kształtek miedzianych, mosiężnych oraz rur. Stal, z której szczoteczka została wykonana, zapewnia jej wytrzymałość oraz solidność – oczyścisz z jej pomocą trudne i zanieczyszczone miejsca. Solidnie wykonany produkt posłuży Ci przez wiele lat. Drewniany, ergonomiczny uchwyt został pokryty lakierem. Dzięki temu narzędzie pewnie leży w dłoni i sprawi, że ciężka praca stanie się bardziej komfortowa. Rękojeść nie wchłania brudu i można bezproblemowo ją wyczyścić. Produkt będzie doskonałym dodatkiem do Twojego przydomowego warsztatu i pozwoli wykonać wiele prac renowacyjnych bez konieczności wzywania fachowców. W prezentowanej ofercie szczoteczka jest dostępna w różnych rozmiarach.

    • Stal nierdzewna odporna na korozję
    • Wygodna drewniana rękojeść
    • Odporna na ścieranie

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu15mm
    Szerokość produktu170mm
    Wysokość produktu30mm
    Wykończenie powierzchni uchwytuLakierowane
    Kod produktu5903978709027