Zobacz więcej Szczoteczki do miedzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Szczoteczki do miedzi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczoteczka do miedzi Bisan śr. 22 mm

Szczoteczka do miedzi Bisan śr. 22 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczoteczka do miedzi to doskonałe narzędzie, które sprawdzi się podczas prac remontowych. Produkt jest stosowany do czyszczenia rur, kształtek miedzianych oraz mosiężnych. Element jest wykonany ze stali i drewna, dzięki czemu jest trwały i posłuży Ci przez wiele lat. Produkt posiada praktyczny uchwyt. Dzięki temu pewnie leży w dłoni.

   Cechy i zalety

    Szczoteczka do miedzi jest stosowana do oczyszczania z rdzy kształtek mosiężnych i miedzianych oraz rur. Produkt został wykonany z trwałych materiałów – drewna i stali, dlatego posłuży Ci przez wiele lat. Dzięki szczoteczce z łatwością pozbędziesz się zanieczyszczeń z rur i sprawisz, że odzyskają estetyczny wygląd. Produkt posiada poręczny, lakierowany uchwyt, który pewnie leży w dłoni. Dzięki temu ułatwi czyszczenie trudno dostępnych miejsc, a wielogodzinna praca stanie się bardziej komfortowa. Produkt jest doskonałym dodatkiem do Twojego warsztatu lub garażu. Wykorzystasz go wielokrotnie podczas prac renowacyjno-budowalnych. W prezentowanej ofercie znajdziesz także narzędzia do czyszczenia większych rur z miedzi.

    • Stal nierdzewna odporna na korozję
    • Wygodna drewniana rękojeść
    • Odporna na ścieranie

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu15mm
    Szerokość produktu170mm
    Wysokość produktu30mm
    Wykończenie powierzchni uchwytuLakierowane
    Kod produktu5903978709034