Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka Blooma do dna basenu

Szczotka Blooma do dna basenu

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą szczotki marki Blooma skutecznie wyczyścisz dno basenu. Szeroka cześć pracująca wpływa na szybkie i sprawne usuwanie nieczystości. Sprzątanie dna basenowego szczotką zaleca się szczególnie wtedy, gdy w niecce pojawiają się algi i glony. Produkt jest wykonany z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się małą wagą, a także jest odporne na wpływ chemii basenowej.

   Cechy i zalety

    Szczotka firmy Blooma służy do czyszczenia dna basenu. Produkt posiada szeroką część pracującą, wpływającą na łatwe i szybkie usuwanie zanieczyszczeń. Szczotka jest przydatna podczas przygotowywania basenu przed sezonem oraz po jego zakończeniu, a także gdy niecka jest napełniona wodą. Stosując filtry i środki chemiczne do uzdatniania wody, należy również czyścić dno mechanicznie. Jeśli w basenie rozwijają się algi lub glony, to przed użyciem środków chemicznych wskazane jest mycie szczotką, aby nie zanieczyścić filtrów. Szczotka została wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które wyróżnia się odpornością na uszkodzenia oraz destrukcyjny wpływ środków chemicznych. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria przeznaczone do czyszczenia niecek.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSzczotka
     KolorNiebieski
     MateriałTworzywo ABS, polioksymetylen (POM), polipropylen (PP) i polichlorek winylu (PVC)
     Kod produktu5052931414109