Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka Blooma do ścian basenu

Szczotka Blooma do ścian basenu

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotka do ścian marki Blooma to produkt ułatwiający utrzymanie czystości w basenie. Produkt został specjalnie przystosowany do tego celu – szeroka część pracująca znacząco przyśpiesza wykonywanie czynności porządkowych. Szczotka dokładnie zbiera zanieczyszczenia i nie zabezpiecza przed ich roznoszeniem się w wodzie. Produkt można stosować przed i po sezonie, gdy woda jest spuszczona, a także w jego trakcie, kiedy basen jest napełniony.

   Cechy i zalety

    Szczotka marki Blooma została skonstruowana specjalnie do mycia ścian basenu. Część pracująca produktu jest szeroka, aby sprzątanie dużych powierzchni przebiegało w krótkim czasie. Element roboczy dokładnie zbiera zanieczyszczenia, zapobiegając ich roznoszeniu się. Użycie szczotki jest wskazane do czyszczenia niecki przed i po sezonie, a także w trakcie jego trwania. Gdy w basenie zaczynają zbierać się glony lub algi, należy je wyczyścić mechanicznie, przed zastosowaniem środków chemicznych oraz przed uruchomieniem filtra. Dzięki temu urządzenia mechaniczne nie ulegną zniszczeniu przez zanieczyszczenia. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria przeznaczone do czyszczenia niecek. Woda o odpowiednim pH, wolna od glonów i innych zanieczyszczeń jest bezpieczna dla osób zażywających kąpieli oraz sprzyja relaksowi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSzczotka
     MarkaBlooma
     Długość produktu450mm
     Szerokość produktu150mm
     Waga produktu470g
     KolorNiebieski
     MateriałTworzywo ABS, polioksymetylen (POM) i polipropylen (PP)
     Kod produktu5052931414116