Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka Blooma trójkątna do basenu

Szczotka Blooma trójkątna do basenu

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotka trójkątna marki Blooma służy do utrzymywania czystości w basenie. Kształt wyrobu został przystosowany specjalnie do usuwania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Produkt można stosować do prac porządkowych przed i po sezonie, gdy niecka jest sucha, a także w jego trakcie, kiedy w basenie znajduje się woda. Szczotkę wyprodukowano z tworzywa sztucznego, które nie niszczeje pod wpływem chemii basenowej.

   Cechy i zalety

    Szczotka trójkątna marki Blooma jest przeznaczona do czyszczenia basenów. Kształt produktu ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc – narożników, brzegów, kątów. Szczotkę można stosować do mycia niecki z glonów w czasie sezonu, a także do sprzątania suchej powierzchni przed i po sezonie. Jeśli w basenie rozwijają się glony, to przed użyciem środków chemicznych wskazane jest czyszczenie mechaniczne, za pomocą szczotki. Obudowę produktu wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia oraz działanie środków czyszczących. Utrzymywanie czystej wody w basenie jest bezpieczne dla osób korzystających z kąpieli oraz sprzyja relaksowi. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria przeznaczone do czyszczenia niecek.

    • Możliwość podłączenia węża ogrodowego

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuSzczotka
    MarkaBlooma
    Długość produktu250mm
    KolorNiebieski
    MateriałTworzywo ABS, polioksymetylen (POM) i polipropylen (PP)
    Kod produktu5052931414093