Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka do klem Vorel

Szczotka do klem Vorel

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz narzędzia, które pozwoli na prawidłowe czyszczenie klem samochodowych? Prezentowana szczotka umożliwia dokładne usuwanie zabrudzeń, a tym samym wydłużenie żywotności część. Wyprodukowana została z metalu, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne akcesoria garażowe

   Cechy i zalety

    W Twoim warsztacie brakuje narzędzi, które pozwoliłyby na prawidłowe czyszczenie klem podczas prac serwisowych przy samochodzie? Prezentowana szczotka przeznaczona jest do dokładnego usuwania zabrudzeń z tych części, co umożliwia wydłużenie ich żywotności. Metalowe akcesorium charakteryzuje się długotrwałą żywotnością – jest bowiem odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zadowoli Cię jego funkcjonalność, gdyż idealnie nadaje się też do pielęgnacji obejm akumulatora. Praktyczny przyrząd znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w przydomowym warsztacie. Jeśli chcesz zadbać o prawidłowy stan klem samochodowych, koniecznie zaopatrz się w prezentowaną szczotkę. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMorel
     KolorMix
     MateriałMetal
     Kod produktu5906083824456