icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Narzędzia specjalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Narzędzia specjalne

Strzałka w prawo

Szczotka do tapet wąska z rączką

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka do tapet wąska z rączką
25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szczotka do tapet to narzędzie przydatne podczas mocowania tapet w pomieszczeniach mieszkalnych lub biurowych. Produkt został wykonany z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na zużywanie się. Szczotka pozwala na dokładne przytwierdzanie tapet do powierzchni ściany. Produkt został wyposażony w wygodną rączkę, która wzmacnia siłę nacisku, nie powodując niewygody podczas pracy.

  Cechy i zalety

  Szczotka do tapet to narzędzie niezbędne podczas przyklejania tapet w pomieszczeniach mieszkalnych lub biurowych. Produkt został wykonany z wytrzymałej szczeciny i twardego drewna, dzięki czemu pozostaje odporny na zużycie i ewentualne uszkodzenia, mogące nastąpić w trakcie pracy. Szczotka posiada wygodny uchwyt, dlatego też nawet wielogodzinne klejenie tapet nie męczy ręki. Dzięki temu pozwala na komfortową pracę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej siły nacisku w każdym momencie jej użycia. Produkt skraca w sposób wyraźny czas potrzebny na prawidłowy montaż tapet w pomieszczeniu, dzięki czemu prace remontowe przebiegają szybko i sprawnie. Szczotka umożliwia samodzielną pracę. W ofercie dostępna jest w kilku wariantach do wyboru.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu4002168803321