Zobacz więcej Szczotki do szlifierek

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do szlifierek

Strzałka w prawo

Szczotki do szlifierek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka doczołowa Most z trzpieniem 6 mm drut kwasoodporny (KO) śr. 60 mm

Szczotka doczołowa Most z trzpieniem 6 mm drut kwasoodporny (KO) śr. 60 mm

68,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotka doczołowa jest wyjątkowo pomocnym akcesorium podczas prac remontowych. Szybko i skutecznie poradzi sobie z usunięciem starej warstwy farby lub oczyszczeniem podłoża z rdzy i zabrudzeń. Szczotka współpracuje z wiertarką lub szlifierką prostą. Posiada trzpień ułatwiający montaż na narzędziu. Włosie szczotki doczołowej wykonane jest z wytrzymałego drutu kwasoodpornego. Dzięki szczotce sprawnie wyczyścisz powierzchnie i przygotujesz podłoże do ponownego malowania.

   Cechy i zalety

    Prace remontowe i wykończeniowe wymagają użycia wyspecjalizowanych narzędzi i akcesoriów. Szczotka doczołowa z trzpieniem okazuje się wyjątkowo przydatna podczas oczyszczania powierzchni ze starej farby, rdzy czy innych powłok. Wykonana z wysokiej klasy stali oraz drutu kwasoodpornego szybko i sprawnie poradzi sobie z usunięciem starej warstwy i przygotowaniem podłoża do ponownego malowania. Szczotka posiada gęsto ułożone, karbowane włosie z drutu odpornego na działanie kwasów. Ponadto wyposażona jest w trzpień, który umożliwia szybkie zamontowanie akcesorium na wiertarce lub szlifierce prostej. Jest łatwa w montażu i bezpieczna w użytkowaniu pod warunkiem zastosowania się do zasad bezpieczeństwa pracy. Produkt jest wytrzymały i nie gubi włosia podczas pracy. Polecany jest do lżejszych prac przy obróbce powierzchni. Do cięższych przeznaczone są szczotki ze splatanym włosiem.

    • Średnica robocza: 60 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rozmiar trzonka6mm
    Typ trzonkaOkrągły
    MateriałStal
    PrzeznaczenieUsuwanie rdzy, farb, żużlu i innych powłok zewnętrznych
    Kod produktu5906340806768