Zobacz więcej Szczotki do szlifierek

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do szlifierek

Strzałka w prawo

Szczotki do szlifierek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka doczołowa Most z trzpieniem 6 mm mosiądz śr. 60 mm

Szczotka doczołowa Most z trzpieniem 6 mm mosiądz śr. 60 mm

71,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotka doczołowa to bardzo przydatne akcesorium do szlifierki lub wiertarki podczas prac remontowych i wykończeniowych. Szczotka doczołowa wykonana jest z wysokiej klasy stali oraz mosiądzu, dzięki czemu jest wytrzymała i posłuży przez długi czas. Szczotka posiada trzpień umożliwiający wygodne nałożenie na wiertarkę. Jej włosie wykonane jest z mosiężnych drutów. Szybko i skutecznie usuwa stare warstwy farby lub rdzę z powierzchni. Idealnie przygotowuje podłoże do ponownego malowania.

   Cechy i zalety

    Szczotka doczołowa należy do obowiązkowego wyposażenia profesjonalnego warsztatu. Sprawdzi się także podczas prac remontowych w mieszkaniu. Szczotka jest uzupełnieniem wiertarki lub szlifierki prostej. Posiada trzpień, który umożliwia jej szybkie zamontowanie w narzędziu pracy. Produkt zbudowany jest z wysokiej klasy stali i posiada mosiężne, gęsto ułożone, karbowane włosie. Taka budowa umożliwia dokładne usunięcie starej warstwy z podłoża, także w trudno dostępnych miejscach. Działa na powierzchniach płaskich i nie tylko. Przyspiesza i ułatwia prace związane z przygotowaniem powierzchni do malowania. Optymalna budowa i solidne wykonanie zapewniają trwałość akcesorium. Mosiężne włosie nie wypada, a praca przebiega sprawnie.

    • Średnica robocza: 60 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rozmiar trzonka6mm
    Typ trzonkaOkrągły
    MateriałMosiądz i stal
    PrzeznaczenieUsuwanie rdzy, farb, żużlu i innych powłok zewnętrznych
    Kod produktu5906340806751