Zobacz więcej Szczotki do szlifierek

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do szlifierek

Strzałka w prawo

Szczotki do szlifierek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka doczołowa z nakrętką M14 Most splatana stal śr. 80 mm

Szczotka doczołowa z nakrętką M14 Most splatana stal śr. 80 mm

81,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten model szczotki możesz wykorzystać do usuwania różnych powłok zewnętrznych z wybranych przez siebie elementów – za jego pomocą pozbędziesz się nalotu rdzy, farby lub żużlu. Wyrób jest prosty w instalacji – szybko zamocujesz go do swojej szlifierki, dzięki czemu uzyskasz gotowe do pracy narzędzie. Stal – materiał, z którego wykonano wyrób, zapewnia mu długą żywotność.

   Cechy i zalety

    Przedstawioną tutaj szczotkę doczołową wykorzystasz do usuwania wszelkich powłok zewnętrznych z rozmaitych elementów – doskonale sprawdzi się do pozbywania się nalotu rdzy, żużlu lub farby. Produkt charakteryzuje się prostą instalacją – wykonując kilka prostych czynności, samodzielnie zamocujesz go we właściwym miejscu, dzięki czemu szybko przygotujesz do pracy swoją szlifierkę. Specjalny projekt wyrobu sprawia, że jego użytkowanie jest niezwykle wygodne – do jego stosowanie nie potrzebujesz specjalnych umiejętności, dzięki czemu bez problemu uzyskasz oczekiwany rezultat. Szczotka została wyprodukowana z solidnej stali – jest odporna na ścieranie, złamania, zniekształcenia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Wyrób na długo zachowa swoje właściwości, a co za tym idzie – posłuży Ci przez wiele lat.

    • Średnica robocza: 80 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    PrzeznaczenieUsuwanie rdzy, farb, żużlu i innych powłok zewnętrznych
    Kod produktu5906340806836