Zobacz więcej Szczotki do szlifierek

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do szlifierek

Strzałka w prawo

Szczotki do szlifierek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka doczołowa z nakrętką M14 Most stal śr. 100 mm

Szczotka doczołowa z nakrętką M14 Most stal śr. 100 mm

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotka doczołowa przyda Ci się podczas odnawiania oraz naprawy różnych elementów – za jej pomocą sprawnie pozbędziesz się rdzy, farby oraz innych powłok zewnętrznych. Produkt wyróżnia się prostym montażem – szybko zamocujesz go do swojej szlifierki, co sprawia, że w krótkim czasie przygotujesz swoje urządzenie do pracy. Solidna stal, z której wykonano wyrób, gwarantuje, że nie zniszczysz jej podczas wykonywania swoich obowiązków.

   Cechy i zalety

    Za pomocą zaprezentowanej tutaj szczotki doczołowej sprawnie pozbędziesz się farby, rdzy lub innych powłok zewnętrznych z wybranych przez siebie przedmiotów. Prosta instalacja elementu sprawia, że z łatwością zamontujesz go we właściwym miejscu, dzięki czemu w niedługim czasie przygotujesz swoją szlifierkę do pracy. Wyrób ma specjalny profil, który sprawia, że jego użytkowanie jest niezwykle wygodne – nawet przy niewielkim nakładzie sił uzyskasz świetny rezultat. Materiał, z którego wytworzono szczotkę, gwarantuje jej dużą trwałość oraz odpowiednie właściwości wytrzymałościowe – element nie złamie się, nie zatrze oraz nie zdeformuje wskutek intensywnego użytkowania, dzięki czemu na długo zachowa swoją funkcjonalność. Niewielki rozmiar wyrobu powoduje, że bez problemu przechowasz go w dowolnym miejscu.

    • Średnica robocza: 100 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    PrzeznaczenieUsuwanie rdzy, farb, żużlu i innych powłok zewnętrznych
    Kod produktu5906340806812