Zobacz więcej Szczotki do szlifierek

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do szlifierek

Strzałka w prawo

Szczotki do szlifierek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka kątowa z nakrętką M14 Most stal śr. 100 mm

Szczotka kątowa z nakrętką M14 Most stal śr. 100 mm

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj produkt świetnie sprawdzi się podczas renowacji różnych elementów – za jego pomocą skutecznie pozbędziesz się nalotu rdzy, żużlu oraz powłok wykończeniowych różnych przedmiotów. Szczotkę z łatwością zamontujesz do swojej szlifierki – wykonując kilka prostych ruchów, szybko zamocujesz ją w odpowiednim miejscu.

   Cechy i zalety

    Do usunięcia rdzy, farby lub innej powłoki zewnętrznej z wybranego przez siebie elementu możesz posłużyć się przedstawioną w tym miejscu szczotką kątową. Produkt ma specjalny kształt, który sprawia, że przy niewielkim nakładzie siły uzyskasz oczekiwany rezultat – skutecznie pozbędziesz się niechcianego nalotu lub powłoki. Wyrób zaprojektowano tak, by był bardzo prosty w instalacji – we własnym zakresie zamocujesz go w przeznaczonym do tego miejscu, dzięki czemu szybko przygotujesz do pracy swoją szlifierkę. Element został wytworzony z trwałej stali – jest odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje, że nie uszkodzisz go podczas intensywnej pracy. Wyrób ma niewielki rozmiar – z łatwością przechowasz go w swoim warsztacie, garażu lub innym miejscu.

    • Średnica robocza: 100 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MateriałStal
    PrzeznaczenieUsuwanie rdzy, farb, żużlu i innych powłok zewnętrznych
    Kod produktu5906340806843