Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka skrobaczka do szyb 54 cm
Strzałka w prawo

Szczotka skrobaczka do szyb 54 cm

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotko-skrobaczka to produkt, który doskonale się nadaje do usuwania śniegu i lodu z karoserii Twojego samochodu. Wyrób wykonany został z tworzywa sztucznego i składa się z dwóch połączonych ze sobą elementów – szczotki z nabijanym włosiem oraz skrobaczki. Szczotko-skrobaczka idealnie się nada do aut osobowych oraz tych o większym gabarycie.

   Cechy i zalety

    Szczotko-skrobaczka to uniwersalny produkt, który również możesz wykorzystać w swoim gospodarstwie domowym. Wyrób wykonany został z tworzywa sztucznego i jest komfortowy w użyciu. Produkt składa się z dwóch połączonych ze sobą elementów – skrobaczki oraz szczotki z nabijanym włosiem w kolorze czarnym. Za pomocą szczotki odgarniesz nagromadzony przez noc śnieg z karoserii i szyb własnego samochodu, a przy użyciu skrobaczki usuniesz lód oraz szron. Produkt nada się nie tylko do samochodów osobowych, ale także tych o większym rozmiarze. Idealnie się sprawdzi w mroźne dni. Dzięki szczotko-skrobaczce zaoszczędzisz czas na odmrażaniu szyb samochodu i w szybki sposób przygotujesz auto do jazdy. W ofercie dostępne są szczotki w różnych kolorach.

    • Szczotka ze skrobaczką; włosie nabijane

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu540mm
    Grupa kolorystycznaCzarny
    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5902110066660