Zobacz więcej Szczotki, rolki czyszczące, wkłady do rolek

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka teleskopowa 2 m
Strzałka w prawo

Szczotka teleskopowa 2 m

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotką teleskopową szybko i przede wszystkim skutecznie usuniesz plamy znajdujące się na Twoim samochodzie. Szczotka usunie przyschnięty brud, ale nie zniszczy wierzchniej warstwy. Dzięki zastosowaniu kija teleskopowego, powierzchnia myjąca elementu, zwiększa się do 2m. Pozwala to na swobodne umycie każdego elementu.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tutaj szczotka teleskopowa jest przeznaczona do mycia samochodu. Ułatwia ręczne czyszczenie trudnych do usunięcia zabrudzeń, także tych, które powstały w danym miejscu już jakiś czas temu. Poradzi sobie z usunięciem błota oraz piasku. Wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego, nie musisz się zatem obawiać, że złamie się podczas mocnego dociskania do powierzchni. Szczotka posiada możliwość podłączenia węża ogrodowego, co wpływa na jej wielofunkcyjność. Dzięki takiej funkcji możesz także zmyć wszystkie zabrudzenia strumieniem wody. Długość szczotki po rozłożeniu to 2 m – strefa obszaru roboczego jest zatem bardzo szeroka. Aby czyszczenie samochodu było sprawne i szybkie, warto uzupełnić zestaw myjący także o inne środki oraz sprzęty pozwalające utrzymać samochód w idealnym stanie.

    • Wysoka jakość szczotki i rozszczepione włosie gwarantuje skuteczne mycie bezpieczne dla szyb i karoserii

    Specyfikacja techniczna

    KolorMulti
    Materiał uchwytuAluminium
    Kod produktu5902327131069