Zobacz więcej Szczotki, rolki czyszczące, wkłady do rolek

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka uniwersalna Vileda 2 w 1
Strzałka w prawo

Szczotka uniwersalna Vileda 2 w 1

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Akcesorium, które pomoże Ci utrzymać rozmaite pomieszczenia w czystości, to szczotka uniwersalna. Wraz z dołączonym do niej i idealnie dopasowanym drążkiem, tworzy ona wygodną w użyciu miotłę, dzięki której możesz odpowiednio zebrać z posadzek kurz i sierść. Dwa rodzaje włosia sprawiają, że szczotka uniwersalna jest szczególnie efektywna.

   Cechy i zalety

    Zarówno w swoim mieszkaniu, gospodarstwie domowym, jak i lokalach usługowych i przestrzeniach publicznych możesz wykorzystać szczotkę uniwersalną. Posłuży Ci ona do wygodnego zmiatania wszelkich twardych podłóg – jej włosie jest na tyle delikatne, że możesz mieć pewność braku powstawania jakichkolwiek rys. Również jej nasada jest tak wyprofilowana oraz wyposażona w gumowe nakładki, że unikniesz ryzyka niszczenia ścian czy mebli. Za pomocą szczotki uniwersalnej masz szansę dokładnie zebrać kurz, sierść i inne zabrudzenia z podłóg. Posiada dwa rodzaje włosia, co zapewnia Ci jej efektywność. Został do niej dołączony odpowiedni drążek, dzięki czemu zyskujesz gotowy do użycia komplet. Taki artykuł stanowi jedno z podstawowych elementów sprzątania, które powinno znaleźć się w każdym mieszkaniu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuMiotła
     Długość produktu1.3m
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu8001940012131