icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Szczotki i wyciory

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Szczotki i wyciory

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotki Vorel 3 części miedź/stal/nylon

Szczotki Vorel 3 części miedź/stal/nylon

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt przeznaczony jest do czyszczenia różnych powierzchni z farby, rdzy, resztek tynku, pyłów i innych zabrudzeń. Szczotki wykonane są z tworzywa sztucznego, charakteryzującego się twardością i wytrzymałością oraz różnorakiego rodzaju włosia. W jednej umieszczono włosie z włókna nylonowego do usuwania lekkich zabrudzeń, w drugiej – druty mosiężne, a w trzeciej drut stalowy ocynkowany do twardych powierzchni i uporczywych zanieczyszczeń. Korpus zakończony jest wygodną rączką.

   Cechy i zalety

    Jednym z niezbędnych narzędzi do czyszczenia różnych powierzchni z resztek farb, tynku, rdzy i innych zabrudzeń jest szczotka. Ta, w zależności od posiadanego włosia, może być wykorzystywana do czyszczenia powierzchni o różnej twardości i stopniu zabrudzenia. Jeśli nie masz pewności, jakiego włosia użyć, wybierz prezentowany zestaw 3 szczotek z włóknem nylonowym, drutem mosiężnym i ocynkowanym drutem stalowym. Szczotki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. W korpusie umieszczone są rzędy syntetycznego bądź stalowego włosia, które pomagają skutecznie i szybko oczyścić powierzchnię z zanieczyszczeń. Wyprofilowane rączki z wgłębieniami na palce dobrze układają się w dłoni i zapewniają komfort i swobodę ruchów podczas pracy. Produkt dostępny jest w jednolitym, czarnym wybarwieniu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Długość produktu170mm
     KolorCzarny
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     MateriałDrut mosiężny, włókno nylonowe i drut stalowy
     Kod produktu5906083069635