icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo

Szczotko-skrobaczka aluminiowa długa

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotko-skrobaczka aluminiowa długa
Strzałka w prawo
29,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Skrobaczka ze szczotką służy do usuwania szronu i pokrywy śnieżnej z samochodu. Produkt jest wykonany z aluminium, dzięki czemu jest trwały. Rączka pokryta gąbką zwiększa komfort w trakcie pracy. Przy pomocy skrobaczki z łatwością wykonasz niezbędne prace w krótkim czasie. Długa rączka produktu umożliwi sięganie nawet w najodleglejsze miejsca na dachu pojazdu.

  Cechy i zalety

  Skrobaczka ze szczotką jest przeznaczona do wygodnego usuwania pokrywy śnieżnej i szronu z samochodu. Produkt został wykonany z aluminium, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały zarazem. Długa rączka skrobaczki umożliwia swobodne sięganie w każde miejsce samochodu, zwiększa zatem komfort w trakcie usuwania śniegu bądź szronu. Produkt posiada również wykonany z miękkiej gąbki uchwyt, który ułatwi pracę. Szczotka pozwala na usunięcie śniegu również z dachu pojazdu, co jest wymagane przez przepisy ruchu drogowego. Skrobaczka ta powinna być nieodłącznym elementem wyposażenia samochodu w okresie zimowych opadów śniegu. Przy pomocy tego produktu szybko i sprawnie usuniesz śnieg lub szron, oszczędzając w ten sposób czas.

  • Skrobaczka posiada na uchwycie gąbkę pełniącą funkcję tzw. "ciepłej rączki" w skrobaku, zwiększając przy tym komfort użytkowania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaSzt.
  Długość produktu800mm
  KolorMix
  MateriałAluminium
  Kod produktu5905620013889