LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotko-skrobaczka aluminiowa do szyb

Szczotko-skrobaczka aluminiowa do szyb

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotko-skrobaczka to element wyposażenia auta, który również możesz wykorzystać. Produkt ma szaro-niebieski kolor i długą wygodną rączkę. Przeznaczony jest do odmiatania śniegu z karoserii samochodu oraz do usuwania lodu i szronu z szyb. Idealni się sprawdzi podczas mroźnych dni. Za jego pomocą w szybki sposób przygotujesz auto do drogi.

   Cechy i zalety

    Szczotko-skrobaczka to połączenie szczotki i skrobaczki w jednym. Wyrób może być wykorzystany w Twoim gospodarstwie domowym lub jako akcesorium do odszraniania auta. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego oraz aluminium. Szczotka przeznaczona jest do odgarniania śniegu z karoserii samochodu, natomiast skrobak do usuwania lodu i szronu z szyb auta. Rączka szczotki jest wygodna i długa, dzięki czemu z łatwością dosięgniesz do tych najmniej dostępnych miejsc na dachu auta. Szczotka idealnie się sprawdza nie tylko w przypadku aut osobowych. Nada się także do samochodów o większych rozmiarach. Produkt świetnie się sprawdza podczas mroźnych poranków. Za jego pomocą w szybki sposób przygotujesz samochód do podróży. W ofercie znajdziesz również inne akcesoria do odśnieżania.

    • Wysoka jakość materiałów
    • Rączka zabezpiecza przed zimnem
    • Odporna na niskie temperatury

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŚciągaczka i skrobak do okien
    Długość produktu520mm
    KolorSzary
    MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5902110066608