LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotko-skrobaczka Nice NT 65
Strzałka w prawo

Szczotko-skrobaczka Nice NT 65

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotko-skrobaczka do szyb pozwoli Ci szybko i komfortowo uporać się z problemem zamarzniętej i zaśnieżonej szyby w samochodzie. Gąbka na uchwycie sprawia, że skrobaczka jest ciepła w dotyku i pewnie leży w dłoni. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa sztucznego produkt jest odporny na działanie niskich temperatur.

   Cechy i zalety

    Szron i lód na szybach samochodowych skutecznie utrudnia korzystanie z pojazdu. W miesiącach zimowych niezbędna okaże się więc szczotko-skrobaczka do szyb NT 65. Dzięki niej usuniesz śnieg i szron z szyby bez zbędnego trudu. Szczotko-skrobaczka do szyb została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu na długo zachowuje swoje właściwości i nie wymaga dodatkowej konserwacji. Łatwo jest ją wyczyścić za pomocą delikatnych detergentów do tworzyw sztucznych. Gąbka na uchwycie znacznie zwiększa komfort użytkowania – rączka zawsze jest ciepła i przyjemna w dotyku. Produkt jest odporny na działanie niskich temperatur i bardzo wygodny w użytkowaniu. Sprawdź także inne akcesoria do walki ze szronem na szybach.

    • Wykonana z trwałego materiału
    • Odporna na niskie temperatury
    • Wygodna w użytkowaniu

    Specyfikacja techniczna

    Kolormix
    MateriałTworzywo sztuczne i gąbka
    Kod produktu5904720090295