LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotko-skrobaczka teleskopowa

Szczotko-skrobaczka teleskopowa

42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli każdego ranka borykasz się z problemem zamarzniętych szyb w aucie, z pewnością zadowoli Cię prezentowany produkt. Akcesorium łączące w sobie skrobaczkę i szczotkę pozwala na szybkie i skuteczne oczyszczenie szyb i przygotowanie samochodu do jazdy. Produkt powstał z materiałów odpornym na wilgoć i mróz – aluminium, tworzywa sztucznego oraz gąbki.

   Cechy i zalety

    Za pomocą szczotko-skrobaczki będziesz mógł przygotować swój samochód do jazdy w trudnych zimowych warunkach. Po całej nocy na szybach pojazdu mogą gromadzić się śnieg, szron i lód, których usunięcie wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów. Produkt posiada na jednym końcu uchwytu skrobaczkę, która poradzi sobie z oczyszczeniem szyby, zaś po drugiej stronie znajduje się szczotka do omiecenia powierzchni z pozostałości śniegu. Regulowany, teleskopowy trzonek ułatwi Ci pracę, w szczególności jeśli posiadasz auto dostawcze – z łatwością sięgniesz do każdej szyby. Wykonanie z aluminium, tworzywa sztucznego oraz gąbki czyni produkt trwałym i odpornym na trudne warunki atmosferyczne. Dostępne są również inne akcesoria samochodowe – znajdziesz je w naszej ofercie.

    • Regulowany teleskopowy trzonek
    • Wygodna
    • Posiada miękki uchwyt
    • Elastyczne włosie
    • Lekka

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1140mm
    Głębokość produktu110mm
    Szerokość produktu100mm
    KolorMix
    MateriałAluminium, tworzywo sztuczne i gąbka
    Kod produktu5904720090363