Zobacz więcej Szczypce uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Szczypce uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczypce czołowe 180 mm

Szczypce czołowe 180 mm

19,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczypce czołowe to praktyczne i niezwykle wytrzymałe narzędzie, które przyda się we wszelakich pracach remontowych i majsterkowaniu. Produkt ten służy do wyciągania twardych gwoździ z rozmaitych materiałów. Możesz nim także ciąć druty i pręty oraz usuwać izolację. Sprawdź także inne przydatne narzędzia remontowe dostępne w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Zacząłeś remontować swój dom lub jesteś zapalonym majsterkowiczem? Prawdopodobnie często w szybkiej pracy przeszkadzają Ci stare i twarde gwoździe, które bardzo ciężko usunąć na przykład ze ściany. Powinny zainteresować Cię w takiej sytuacji dostępne w naszej ofercie szczypce czołowe. Jest to z pewnością produkt, który przyda Ci się podczas wielu prac. To narzędzie proste konstrukcyjnie i łatwe w użytkowaniu. Za ich pomocą możesz zacisnąć wymagający stabilizacji element konstrukcyjny. Szybko usuniesz przy ich pomocy gwoździe, przetniesz drut lub pręty, a także możesz usunąć nim izolację z kabla. Ta wielofunkcyjność i wykonanie z niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne stali węglowej sprawią, że szczypce te będą długo działać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Uchwyty szczypiec wykonano z tworzywa sztucznego, dzięki czemu pewnie i wygodnie leżą w dłoni nawet w czasie mocnego przyłożenia siły w czasie pracy. Sprawdź szczypce czołowe i inne narzędzia remontowe w najbliższym supermarkecie budowlanym Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuFrez końcowy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Długość produktu180mm
     Szerokość produktu40mm
     Wysokość produktu30mm
     Typ uchwytuZ tworzywa sztucznego
     Waga produktu330g
     Grupa kolorystycznaCzarny
     Materiał szczękStal węglowa
     Kod produktu3663602816782