icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczypce do opasek osłony przegubu Yato

Szczypce do opasek osłony przegubu Yato

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowe przeprowadzanie prac naprawczych przy samochodzie wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi – proponowane szczypce pozwalają na łatwe zapięcie opasek zakładkowych z zamkami blokującymi, więc przydadzą się w większości warsztatów. Metalowe akcesorium jest odporne na wyginanie się i pękanie. Poręczny uchwyt umożliwia bezproblemowe operowanie przyrządem.

   Cechy i zalety

    Nie lubisz, gdy sprawne przeprowadzanie prac serwisowych przy samochodzie uniemożliwia Ci brak praktycznych narzędzi? Proponowane szczypce do opasek osłony koniecznie muszą znaleźć się w Twoim warsztacie – umożliwiają bowiem zapięcie opasek zakładkowych z zamkami blokującymi. Funkcjonalne elementy dodatkowo zagniatają zamki opaski za pomocą prasy, dla ich trwałego połączenia. Wyprodukowane z metalu przez długi czas zachowają odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiadają poręczny uchwyt, co pozwala na łatwe operowanie narzędziem. Jeśli chcesz wyposażyć swój warsztat w praktyczne narzędzia do naprawiania pojazdów, nie zapomnij zaopatrzyć się w proponowane szczypce. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     KolorMix
     MateriałMetal
     Kod produktu5906083906060