Zobacz więcej Szczypce segera

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Szczypce segera

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczypce segera Yato wewnętrzne wygięte 225 mm

Szczypce segera Yato wewnętrzne wygięte 225 mm

42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do wymiany pierścieni osadczych, znanych jako pierścienie segera, niezbędne są odpowiednie narzędzia. Nieprzystosowany sprzęt może spowodować zniszczenia i uszkodzenia. Szczypce segera Yato o konstrukcji wewnętrznie wygiętej przeznaczone są do zdejmowania i zakładania zawleczek wewnątrz tulei. To niezbędny element wyposażenia serwisów AGD i RTV, ale również przydomowych warsztatów.

   Cechy i zalety

    Wymiana segera, czyli pierścienia osadczego, wymaga niezwykłej precyzji. Szczypce Yato z wewnętrzne wygiętym zakończeniem umożliwią Ci dokładne chwytanie nawet najdrobniejszych elementów wewnątrz tulei. Z ich pomocą skutecznie zamontujesz i zdemontujesz pierścienie zabezpieczające. To narzędzie, które pomoże Ci podczas samodzielnej naprawy samochodu lub drobnych sprzętów AGD i RTV. Produkt stanowi obowiązkowe wyposażenie profesjonalnego serwisu i warsztatu nie tylko w branży motoryzacyjnej. Został wykonany z wytrzymałego materiału, zapewniającego mu bardzo długą żywotność. Wygodne uchwyty zwiększają komfort podczas operowania narzędziem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdziesz również inne przydatne narzędzia.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Typ uchwytuZ tworzywa sztucznego
     Materiał szczękStal chromowo-wanadowa
     Przeznaczeniemotoryzacja
     Kod produktu5906083919916