icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Szczypce nastawne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Szczypce nastawne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczypce szczękowe 240 mm
Strzałka w prawo

Szczypce szczękowe 240 mm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szczypce szczękowe to narzędzie przydatne między innymi podczas prac hydraulicznych czy warsztatowych. Ułatwiają chwytanie, obracanie oraz łączenie poszczególnych elementów o różnych kształtach. Szczypce wykonano z solidnej stali węglowej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Produkt posiada wygodnie leżący w dłoni uchwyt z PCV.

    Cechy i zalety

    Instalacja rur, usuwanie usterek hydraulicznych czy naprawa samochodu to zadania, które wymagają zastosowania odpowiednich narzędzi. Jeśli w trakcie pracy zachodzi konieczność chwycenia i obrócenia danego elementu, niezbędne okazują się szczypce szczękowe. Produkt świetnie sprawdza się w takich sytuacjach, znacząco ułatwiając i usprawniając wykonywanie wszelkich czynności. Model został wykonany ze stali węglowej, co zapewnia mu trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Wygodny, dobrze leżący w dłoni uchwyt z PCV sprawia, że narzędzie jest komfortowe w użytkowaniu. W bogatym asortymencie sklepów Castorama znajdziesz też szczypce szczękowe w innych rozmiarach, więc z łatwością znajdziesz produkt najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu3663602816928