Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szkło wodne Dragon R-145 5 l

Szkło wodne Dragon R-145 5 l

49,98
/ szt.
10
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn o szerokim zastosowaniu, przydatny w różnych gałęziach przemysłu to szkło wodne sodowe – wykorzystasz je między innymi jako preparat do impregnacji ognioochronnej i izolacji przed wilgocią. Ten preparat pełni również rolę lepiszcza, dlatego możesz wykonać z niego kleje, żywice i spoiwa przydatne do łączenia wielu materiałów, na przykład szkła lub ceramiki.

   Cechy i zalety

    Preparat, który znajduje wiele rozmaitych zastosowań podczas wznoszenia budynków oraz w różnych zakładach przemysłowych to szkło wodne sodowe. Dzięki jego właściwościom izolatora, wykorzystasz go między innymi do zabezpieczenia fundamentów betonowych przed wnikaniem wody i korodowaniem, co służy wzmocnieniu konstrukcji budowlanych. Możesz również użyć go do impregnacji ogniochronnej drewna i tkanin, dlatego znajduje zastosowanie w produkcji elementów i materiałów, które nie poddają się płomieniom. Szkło wodne sodowe pełni rolę lepiszcza, co przyda Ci się do wyrobu klejów i kitów, żywic silikonowych i spoiw do szkła lub ceramiki. W gospodarstwie domowym lub zakładzie przemysłowym preparat ten możesz wykorzystać także do prania.

    • Zabezpiecza przed wilgocią i ogniem
    • Dodatek przyspieszający wiązanie cementu
    • Stosowany do izolacji przed wilgocią i penetracją wody
    • Wymiary opakowania: 28 x 18 x 13 cm

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)7.16kg
    Kod produktu5903649000798