icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szkło wodne sodowe Dragon R-145 0,5 l

Szkło wodne sodowe Dragon R-145 0,5 l

14,48
/ szt.
28,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat o silnych właściwościach antykorozyjnych i ognioochronnych to szkło wodne sodowe, które możesz wykorzystać do wielu rozmaitych elementów i prac. Podczas budowy fundamentów użyjesz go jako izolatora przed wnikaniem wody do wmurowań betonowych. Szkło wodne sodowe może również pełnić rolę lepiszcza, dlatego za jego pomocą stworzysz rozmaite kleje i kity.

   Cechy i zalety

    Funkcjonalny środek, który ma różnorodne zastosowanie to szkło wodne sodowe – wykorzystasz je między innymi na placu budowy, w zakładzie przemysłowym bądź do produkcji klejów, proszków do prania czy materiałów ogniotrwałych. Za jego pomocą zwiększysz szybkość wiązania mieszanki betonowej oraz zabezpieczysz wmurowania fundamentów przed wilgocią i penetracją wody. Powleczenie szkłem wodnym sodowym rozmaitych materiałów, takich jak: drewno czy tkanina nadaje im powłoką antyogniową. Może pełnić rolę lepiszcza, dlatego wykorzystasz go do produkcji klejów i kitów stosowanych w budownictwie, a także żywic silikonowych oraz spoiwa, które jest zdolne do łączenia ceramiki i szkła. Szkło wodne sodowe jest przydatne głównie podczas prac budowlanych, warsztatowych i wykończeniowych.

    • Zabezpiecza przed wilgocią i ogniem
    • Dodatek przyspieszający wiązanie cementu
    • Stosowany do izolacji przed wilgocią i penetracją wody
    • Wymiary opakowania: 21 x 7 x 7 cm

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)0.74kg
    Kod produktu5903649001726