icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Szkło wodne sodowe Dragon R-145 0,5 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szkło wodne sodowe Dragon R-145 0,5 l
12,98
/ szt.
25,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat o silnych właściwościach antykorozyjnych i ognioochronnych to szkło wodne sodowe, które możesz wykorzystać do wielu rozmaitych elementów i prac. Podczas budowy fundamentów użyjesz go jako izolatora przed wnikaniem wody do wmurowań betonowych. Szkło wodne sodowe może również pełnić rolę lepiszcza, dlatego za jego pomocą stworzysz rozmaite kleje i kity.

  Cechy i zalety

  Funkcjonalny środek, który ma różnorodne zastosowanie to szkło wodne sodowe – wykorzystasz je między innymi na placu budowy, w zakładzie przemysłowym bądź do produkcji klejów, proszków do prania czy materiałów ogniotrwałych. Za jego pomocą zwiększysz szybkość wiązania mieszanki betonowej oraz zabezpieczysz wmurowania fundamentów przed wilgocią i penetracją wody. Powleczenie szkłem wodnym sodowym rozmaitych materiałów, takich jak: drewno czy tkanina nadaje im powłoką antyogniową. Może pełnić rolę lepiszcza, dlatego wykorzystasz go do produkcji klejów i kitów stosowanych w budownictwie, a także żywic silikonowych oraz spoiwa, które jest zdolne do łączenia ceramiki i szkła. Szkło wodne sodowe jest przydatne głównie podczas prac budowlanych, warsztatowych i wykończeniowych.

  • Zabezpiecza przed wilgocią i ogniem
  • Dodatek przyspieszający wiązanie cementu
  • Stosowany do izolacji przed wilgocią i penetracją wody

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5903649001726