Zobacz więcej Przedłużacze mieszkaniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sznur Diall 2 x 0,75 mm2 z wyłącznikiem 2 m biały

Sznur Diall 2 x 0,75 mm2 z wyłącznikiem 2 m biały

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz przewodu, który pozwoli na włączanie i wyłączanie urządzenia elektrycznego? Oferowany model wyposażony został w przełącznik, więc umożliwia wygodne sterowanie sprzętem – przyda się w większości mieszkań. Cechuje się doskonałą żywotnością, gdyż wykonany z PCV jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Model o białej barwie idealnie nadaje się do skompletowania z innymi jasnymi przedmiotami.

   Cechy i zalety

    Przewód zamocowany przy Twojej lampce uległ zniszczeniu, przez co niemożliwe jest jej włączanie i wyłączanie? Wymień go na oferowany model – stworzony został z PCV, dzięki czemu przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jego trwałość dodatkowo zwiększy poczucie bezpieczeństwa w czasie użytkowania urządzeń, gdyż zapobiegnie porażeniu prądem – jest to ważne jeśli chodzi o przedmioty przewodzące prąd. Wyposażony został w praktyczny przycisk pozwalający na wygodne sterowanie oświetleniem. Utrzymany jest w białym kolorze, dzięki czemu bezproblemowo skompletujesz go z innymi jasnymi akcesoriami. Chcesz samodzielnie stworzyć lub naprawić lampkę? Pomoże Ci w tym więc oferowany przewód z przełącznikiem.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDiall
     Powierzchnia przekroju0.75mm²
     Poziom ochronyIP20
     Liczba żył2
     Maksymalne obciążenie elektryczne575W
     Napięcie230V
     Prąd znamionowy2.5A
     UziemienieNie
     Z przełącznikiem/Bez przełącznikaZ przełącznikiem
     KolorBiały
     Kod produktu3663602735977