Zobacz więcej Przedłużacze mieszkaniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sznur Diall 2 x 0,75 mm2 z wyłącznikiem 2 m srebrny
Strzałka w prawo

Sznur Diall 2 x 0,75 mm2 z wyłącznikiem 2 m srebrny

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przewód z przełącznikiem to doskonała alternatywa wymiany całej lampki. Czasem okazuje się bowiem, że wystarczy pozbyć się niedziałającego elementu. Często jest nim właśnie kabel z włącznikiem. Szybka naprawa pozwoli Ci znów cieszyć się ulubionym oświetleniem. Montaż samego przewodu zwykle jest rozwiązaniem znacznie bardziej ekonomicznym.

   Cechy i zalety

    Przewód z przełącznikiem to praktyczne rozwiązanie. Pozwoli Ci skutecznie naprawić lampkę nocną, lampę na biurku czy dekoracyjne oświetlenie. Wystarczy, że pozbędziesz się zepsutego kabla, którego używałeś dotychczas. Montaż nowego przewodu możesz przeprowadzić samodzielnie. Przewód z przełącznikiem wykonany jest z wytrzymałego PCV. Dzięki temu będzie Ci służyć nieprzerwanie przez długi czas. Wyprofilowany przełącznik pozwala bez problemu włączać i wyłączać lampkę. Srebrny odcień kabla będzie dobrze prezentował się z oświetleniem prawie w każdym stylu. Przewód można również wykorzystać, aby przemienić zwykłą sklepową lampkę w oświetlenie Twoich marzeń. Na wszelki wypadek produkt ten warto mieć w przydomowym warsztacie. Może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDiall
     Powierzchnia przekroju0.75mm²
     Poziom ochronyIP20
     Liczba żył2
     Maksymalne obciążenie elektryczne575W
     Napięcie230V
     Prąd znamionowy2.5A
     UziemienieNie
     Z przełącznikiem/Bez przełącznikaZ przełącznikiem
     KolorSrebrny
     Kod produktu3663602736028