icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Konserwacja kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Konserwacja kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sznur izolacyjny NORDflam 8 mm 50 mb

Sznur izolacyjny NORDflam 8 mm 50 mb

8,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Sznur izolacyjny stosowany jest zarówno w gospodarstwach domowych, jak też w zakładach produkcyjnych – przeznaczony jest do uszczelniania drzwi oraz fasad nie tylko w piecach, ale także we wkładach kominkowych. Doskonale spełnia swoją funkcję przez długi czas, ponieważ nie ulega szkodliwemu działaniu wysokiej temperatury. Proponujemy sznury o różnych grubościach.

  Cechy i zalety

  Sznur izolacyjny to produkt umożliwiający szybkie i sprawne uszczelnianie drzwi oraz fasad w piecach i wkładach kominkowych. Jest odporny na szkodliwe działanie wysokiej temperatury, co ma wyjątkowo istotne znaczenie w przypadku elementu stosowanego w instalacji grzewczej. Charakteryzuje się prostą konstrukcją, wobec czego z powodzeniem możesz przymocować go własnoręcznie bazując na prostych narzędziach. Sprzedawany jest na metry, więc kupisz taką jego ilość, jaka jest Ci w danym momencie potrzebna. Sznur jest niepalny, co również ma istotne znaczenia w środowisku grzewczym. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, więc możesz z powodzeniem kupić model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

  • Niepalny; uszczelniający; konserwujący

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniam
  Maksymalna odporność na wysoką temperaturę750°C
  Kod produktu3663602219231