icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Przedłużacze mieszkaniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Sznur OMYp Zamel 2 x 0,5 mm2 1,5 m biały

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sznur OMYp Zamel 2 x 0,5 mm2 1,5 m biały
12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Sznur w białym kolorze idealnie nada się do każdego gospodarstwa domowego, ponieważ dopasujesz go do większości sprzętów oraz przedmiotów, jakie zasilane są energią elektryczną. Produkt wykorzystasz także w biurze oraz miejscu publicznym – podłączysz go z powodzeniem samodzielnie, dlatego że został tak zaprojektowany, aby zamontować go w warunkach domowych.

  Cechy i zalety

  Przeznaczony do użytku domowego sznur Zamel wykorzystasz także w miejscach publicznych oraz biurach. Nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu, gdzie obecne są urządzenia bądź przedmioty, które do sprawnego funkcjonowania wymagają podłączenia do prądu. Produkt jest bardzo prosty w montaż, z czym bez trudu poradzisz sobie w pojedynkę – dodatkowo został wyróżniony drugą klasą ochronności, dlatego jest w pełni bezpieczny dla Ciebie i pozostałych użytkowników. Użyjesz go do podłączania różnego rodzaju odbiorników, które można przenosić z miejsca na miejsce. Sznur w białym kolorze prezentuje się atrakcyjnie oraz neutralnie, dlatego też będzie pasował do wszystkich przedmiotów oraz urządzeń wykonanych w jasnych i ciemnych kolorach. Świetnie łączy się z pastelowymi lampami – w naszej ofercie znajdziesz ich szeroki wybór.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaZamel
   Powierzchnia przekroju0.5mm²
   Klasa ochrony IECKlasa II
   Liczba żył2
   Maksymalne obciążenie elektryczne625W
   Napięcie250V
   Prąd znamionowy2.5A
   KolorBiały
   Kod produktu5903669022336