Zobacz więcej Przedłużacze mieszkaniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sznur OMYp Zamel 2 x 0,75 mm2 3 m czarny

Sznur OMYp Zamel 2 x 0,75 mm2 3 m czarny

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oryginalny, czarny kolor, jakim wyróżnia się sznur Zamel, świetnie sprawdzi się w warsztatach oraz garażach, gdzie pracujesz ze sprzętami elektrycznymi. Produkt bez trudu połączysz z urządzeniem oraz przedmiotem, które do sprawnego funkcjonowania muszą być podłączone do prądu. Rozwiązanie to sprawdza się także w warunkach domowych oraz biurach.

   Cechy i zalety

    W każdym pomieszczeniu, gdzie obecne są przedmioty oraz urządzenia zasilane energią elektryczną, sprawdzi się oferowany tutaj sznur Zamel. Produkt jest w pełni bezpieczny dla Ciebie i pozostałych domowników, ponieważ oznaczono go drugą klasą ochronności. Przewód przyłączeniowy wyposażony jest w płaską wtyczkę na przewodzie, dlatego też podłączysz go do każdego gniazdka oraz przedłużacza – jest uniwersalny. Decydując się na oferowany tutaj produkt, będziesz mógł przenosić elektryczne odbiorniki z miejsca na miejsce – długi przewód sprawia, że niemal z każdego miejsca w pomieszczeniu dosięgniesz nim do źródła zasilania. Montaż produktu wykonasz w warunkach domowych w pojedynkę, a do pracy przydadzą Ci się podstawowe narzędzia do majsterkowania, które w razie potrzeby znajdziesz w naszym sklepie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaZamel
     Powierzchnia przekroju0.75mm²
     Klasa ochrony IECKlasa II
     Liczba żył2
     Maksymalne obciążenie elektryczne625W
     Napięcie250V
     Prąd znamionowy2.5A
     KolorCzarny
     Kod produktu5903669021452