Zobacz więcej Liny i sznury

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Sznury, pasy i łańcuchy

Strzałka w prawo

Liny i sznury

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sznurek polipropylenowy 2 mm x 500 m

Sznurek polipropylenowy 2 mm x 500 m

33,98
/ szt.
0,07
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny sznurek polipropylenowy w białej kolorystyce stanowi niezbędny element wyposażenia każdego domu lub mieszkania. Za jego pomocą możesz szybko i wygodnie zamocować lub zawiązać różnego rodzaju elementy. Syntetyczny materiał, z którego został wykonany, charakteryzuje się wysoką trwałością, wytrzymałością oraz odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.

   Cechy i zalety

    Prezentowany sznurek polipropylenowy to produkt o szerokim wachlarzu zastosowań w każdym gospodarstwie domowym. Przy jego pomocy łatwo i szybko wykonasz proste i solidne wiązania nawet niewielkich obiektów. Dzięki wykorzystaniu materiału syntetycznego, jakim jest polipropylen stworzono produkt charakteryzujący się wysoką trwałością. Jest on odporny na działanie niekorzystnych warunków pogodowych oraz nie przerywa się. Dlatego też z powodzeniem wykorzystasz go do wiązania elementów na tarasie, w ogrodzie, sadzie lub na działce. Sznurek dostępny jest w uniwersalnej, białej kolorystyce. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór sznurków syntetycznych o odmiennej średnicy czy zastosowanych materiale, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb.

    • Odporny na działanie wilgoci i promieniowanie UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu500m
    Średnica produktu2mm
    Maksymalne obciążenie45.88kg
    MateriałPolipropylen (PP)
    KolorBiały
    Kod produktu5901912823969