Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachelka Comensal Nova 60 mm z nitem

Szpachelka Comensal Nova 60 mm z nitem

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczną szpachelkę z powodzeniem wykorzystasz zarówno podczas wykańczania Twojego domu, jak i podczas drobnego remontu. Zastosowany do jej wykonania materiał to nierdzewna stal, która jest wyjątkowo trwała, jak również odporna na drobne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu produkt jest trwały i może Ci służyć przez lata.

   Cechy i zalety

    Praktyczną szpachelkę możesz zastosować nie tylko podczas remontu Twojego domu, lecz także podczas jego wykańczania. Specjalna forma narzędzia sprawia, że nadaje się ono doskonale do różnych prac – czy to uzupełniania ubytków na ścianie czy do nanoszenia gładzi. Wykorzystany do jego wyprodukowania materiał to nierdzewna stal. Jest ona niezwykle trwała i odporna na działanie substancji chemicznych, co umożliwia Ci stosowanie narzędzia z różnymi masami szpachlowymi – nie musisz się przy tym martwić, że straci ono swoją funkcjonalność. Produkt nie jest też podatny na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że może Ci posłużyć do pracy na twardej powierzchni, bez obawy o jego odkształcenie. Uchwyt soft touch nie wyślizguje się z ręki i zapewnia Ci wygodną pracę.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Szerokość ostrza60mm
     SeriaBravo Nova
     Kod produktu5902060965600