Zobacz więcej Skrobaki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Skrobaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachelka Comensal skrobak 10 cm

Szpachelka Comensal skrobak 10 cm

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachelka-skrobak to narzędzie przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Produkt sprawdzi się idealnie podczas wykonywania czynności remontowo-budowlanych. Użyjesz go do usunięcia warstw starej farby, zaschniętego lakieru lub resztek tapety ze ściany. Narzędzie posiada ergonomiczną, lekką rączkę, co poprawi komfort pracy.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie szpachelki-skrobaka to doskonały sposób na pozbycie się uszkodzonych powierzchni. Element użyjesz podczas usuwania ze ścian warstw starej farby czy tapety. W ten sposób oczyścisz powierzchnię i przygotujesz ją do kolejnych etapów prac. Skrobak pozwoli na łatwe i szybkie pozbycie się zaschniętego kleju czy lakieru, które szpecą podłogę. Narzędzie zostało wyposażone w część roboczą ze stali nierdzewnej. Dzięki temu narzędzie odznacza się trwałością, co pozwoli na bezawaryjną i długą pracę. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego jest nie tylko lekki, ale także pewnie leży w dłoni, wpływając na komfort wykonywanych czynności. Produkt z pewnością wzbogaci wyposażenia Twojego warsztatu, a Ty będziesz z niego korzystał wielokrotnie podczas prac remontowo-wykończeniowych.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość ostrza100mm
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060100773