Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla Comensal nierdzewna do sztablatury 15 x 7 cm

Szpachla Comensal nierdzewna do sztablatury 15 x 7 cm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta mała szpachla przeznaczona jest do nakładania gładzi gipsowych, które stosowane są we wnętrzarstwie do wykonywania tynków zwanych sztablaturami. Ze względu na swój rozmiar służy głównie do wykańczania małych elementów np. kantów, gzymsów, ogólnie sztukaterii podsufitowej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór szpachli, które dostosujesz do konkretnych prac remontowych.

   Cechy i zalety

    Szpachelka ta jest narzędziem, przy pomocy którego dokończysz prace związane z wykonywaniem szlachetnego tynku. Sztablatury wymagają dokładnego kładzenia gładzi gipsowych, którą należy rozprowadzać dobrze wyprofilowanym i elastycznym narzędziem. Wykonana została ona ze stali nierdzewnej, odpornej na kwasy, dzięki czemu nie poddaje się korozji chemicznej. Ponieważ zachowuje swoje właściwości na długo, Ty możesz cieszyć się sprzętem o podwyższonej wytrzymałości. Uchwyt szpachli zrobiony został z tworzywa sztucznego, które jest lekkie i wygodnie leży w dłoni. Rękojeść wygięta została w łuk, dzięki czemu narzędzie z łatwością powiesisz na pasku lub haczyku obok drabiny. Po skończonej pracy wyczyszczona szpachelka jest łatwa w przechowywaniu.

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaComensal
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ produktuSzpachla do spoinowania
     Długość produktu150mm
     Szerokość produktu70mm
     Kod produktu5902060100520