Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla Comensal nierdzewna do sztablatury 45 x 7 cm

Szpachla Comensal nierdzewna do sztablatury 45 x 7 cm

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla służy o wykonywania sztablatury, czyli ostatecznego gładzenia ścian po nałożeniu gładzi gipsowej. Za jej pomocą możesz również wygładzać tynki gipsowe po mleczkowaniu. Produkt nie koroduje pod wpływem zapraw rozcieńczanych wodą. Rączka z tworzywa jest dobrze wyprofilowana, dzięki czemu zapewnia sprawną i wygodną pracę.

   Cechy i zalety

    Szpachla służy do wykonywanie sztablatury, czyli wygładzonego wykończenia ścian i fasad. Służy do rozprowadzania gładzi gipsowej, którą aplikuje się na położonym wcześniej tynku cementowym, cementowo-wapiennym lub gipsowo-wapiennym. Produkt nadaje się również do wygładzania tynku po mleczkowaniu. Narzędzie składa się z dużej powierzchni roboczej oraz rączki. Pierwszy element został wykonany ze stali nierdzewnej, która jest nie tylko odporna na korozję, ale także na działanie kwasów, dlatego może być używany również do zapraw, które posiadają w składzie substancje agresywne. Uchwyt wykonano z mocnego tworzywa sztucznego, który dobrze trzyma się w dłoni. W naszym asortymencie szpachlę znajdziesz w kilku rozmiarach. W ofercie dostępne są również szpachle do innych zastosowań.

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaComensal
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ produktuSzpachla do spoinowania
     Długość produktu450mm
     Szerokość produktu70mm
     Kod produktu5902060100834