Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla Comensal Soft nierdzewna 4 cm

Szpachla Comensal Soft nierdzewna 4 cm

14,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla Soft przeznaczona jest do drobnych prac gipsowych – umożliwia sprawne wypełnianie ubytków w ścianie czy wstępne wygładzanie ich powierzchni po nałożeniu zaprawy. Możesz jej użyć również do usuwania luźnych fragmentów farby i tapet podczas odnawiania powierzchni ścian. Część robocza szpachli ostała wykonana ze stali nierdzewnej.

   Cechy i zalety

    Szpachla jest przeznaczona do drobnych prac z wykorzystaniem gipsu, takich jak wypełnianie zaprawą drobnych ubytków w ścianie lub usuwanie nierówności z ich powierzchni. Jest przydatna podczas nakładania zaprawy i do jej wstępnego rozprowadzania. Ułatwia przygotowanie podłoża przed malowaniem i kryciem go materiałem wykończeniowym. Posiada dwukomponentowy, solidnie osadzony uchwyt, który doskonale układa się w dłoni. Materiał zapobiega wyślizgiwaniu się narzędzi. Sprężysta stal, z której wykonana jest część robocza, jest odporna na zaginanie się i uszkodzenia podczas pracy. Paca jest też wytrzymała na korozję, dzięki czemu możesz używać jej do zapraw rozpuszczalnych w wodzie. Dostępna jest w różnych rozmiarach, dlatego łatwiej dopasujesz ją do wykonywanych prac.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Szerokość produktu40mm
     Typ uchwytuDwukomponentowy
     Kod produktu5902060003487