Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla Comensal Soft nierdzewna 6 cm

Szpachla Comensal Soft nierdzewna 6 cm

16,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla Soft została wykonana ze stali nierdzewnej, możesz jej więc używać do tzw. prac mokrych z wykorzystaniem zapraw rozcieńczanych z wodą. Przydaje się również podczas usuwania luźnych fragmentów starych powłok malarskich i dekoracyjnych tapet. Posiada wygodny uchwyt z tworzywa, który nie ślizga się w dłoniach podczas pracy.

   Cechy i zalety

    Szpachla z serii Soft jest przeznaczona do drobnych prac remontowo-wykończeniowych. Umożliwi Ci równomierne rozłożenie zaprawy na ścianie lub uzupełnienie drobnych ubytków w tynku. Jest także przydatna podczas usuwanie nierówności z powierzchni ścian i sufitów przed ich malowaniem czy nakładaniem materiałów dekoracyjnych. Produkt składa się z dwóch części – wygodnej rączki oraz części roboczej. Szpachla została wykonana ze stali nierdzewnej, dlatego możesz nią nakładać zaprawy rozpuszczalne w wodzie, takie jak gips. Uchwyt z materiałów syntetycznych dobrze układa się w dłoni, dzięki czemu praca jest komfortowa. Szpachla jest dostępna w różnych rozmiarach – w naszym asortymencie łatwo znajdziesz produkty przeznaczone do dużych powierzchni i miejsc trudno dostępnych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Szerokość produktu60mm
     Typ uchwytuDwukomponentowy
     Kod produktu5902060003494