icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla Comensal Soft nierdzewna 8 cm

Szpachla Comensal Soft nierdzewna 8 cm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla Soft wykonana została z nierdzewnej stali, doskonale nadaje się więc do tak zwanych prac mokrych podczas wykańczania ścian i sufitów. Umożliwia szpachlowanie dziur w ścianie i wstępne ich wyrównanie. Szpachli możesz użyć również do zdzierania starych powłok malarskich i tapet. Produkt posiada wygodną rączkę, która nie ślizga się w dłoni.

   Cechy i zalety

    Szpachla z serii Soft to narzędzie robocze ogólnego zastosowania w budownictwie i w pracach wykończeniowych. Umożliwia nakładanie zapraw na wykańczane powierzchnie i wyrównywanie drobnych niedoskonałości na ścianach i na sufitach. Umożliwia też usuwanie starych powłok malarskich i innych uszkodzonych powierzchni. Część robocza szpachli została wykonana z mocnej stali, która jest odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Ponieważ nie koroduje, możesz jej używać do zapraw rozrabianych z wodą. Rączka z tworzywa sztucznego zapewnia wygodne trzymanie narzędzia w dłoni. Produkt z serii Soft jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, dlatego możesz z powodzeniem znaleźć narzędzie do obrabiania małych i dużych powierzchni.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Szerokość produktu80mm
     Typ uchwytuDwukomponentowy
     Kod produktu5902060003500