icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla Comensal trapezowa gładka 15 cm ząb 6 x 6 mm

Szpachla Comensal trapezowa gładka 15 cm ząb 6 x 6 mm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trapezowa szpachla z zębami to narzędzie przeznaczone do nakładania klejów w tracie prac glazurniczych. Umożliwia utworzenie równomiernej warstwy spoiwa na powierzchni ścian czy podłóg, dzięki czemu płytki są trwale przyklejone do podłoża. Produkt posiada rączkę, która ułatwia wygodne trzymanie szpachli podczas szpachlowania.

   Cechy i zalety

    Szpachla trapezowa z zębami znajduje zastosowanie podczas prac glazurniczych. Umożliwia nakładanie klejów do mocowania na powierzchniach ścian i podłóg płytek z ceramiki, kamienia, gresu itp. Paca zębata wykonuje na zaprawie charakterystyczne bruzdy, które umożliwiają równomierne rozłożenie środka i mocne przyklejenie materiałów do podłoża. Produkt nadaje się do domowego i profesjonalnego zastosowania – jej część robocza została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest wytrzymała na działanie korozji i może być używana niejednokrotnie. Drewniana rączka ułatwia trzymanie szpachli podczas nakładania i rozprowadzania klejów. W naszej ofercie dostępne są również pace do innych zastosowań, na przykład do rozprowadzania gładzi szpachlowej.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaComensal
     Rozmiar części zębatej6mm
     Szerokość produktu150mm
     Typ uchwytuDrewniany
     Kod produktu5902060100865