Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla do sztablatury Comensal aluminium 60 cm

Szpachla do sztablatury Comensal aluminium 60 cm

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla do sztablatur wykonana została z nierdzewnej stali, dzięki czemu jest odporna na chemiczne korodowanie w kontakcie z gipsem modelowym. Przeznaczona jest do rozprowadzania i wyrównywania gładzi na ścianach czy sufitach. Z pomocą tego narzędzia nałożysz na powierzchnię cienką warstwę szlachetnego tynku, który po oszlifowaniu wyróżniał będzie się połyskiem.

   Cechy i zalety

    Do precyzyjnego wykonania ozdobnych sztablatur na powierzchniach potrzebował będziesz kilku niezbędnych narzędzi, między innymi szpachli. Z jej pomocą nałożysz oraz rozprowadzisz gips na ścianach i sufitach. Ten rodzaj tynkowania jest niezwykle ozdobny i stosowany jest najczęściej podczas wykańczania reprezentacyjnych wnętrz, np. salonów w domach mieszkalnych, hotelowych lobby, korytarzy biurowych i sali konferencyjnych. Uchwyt szpachli wykonany został z lekkiego tworzywa sztucznego, dlatego dobrze leży w dłoni, co usprawnia prace. Trzonek narzędzia posiada otwór, dzięki czemu szpachlę możesz powiesić na haczyku. Będzie miało to szczególne znaczenie podczas prac na drabinie, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Odporność na korozjęOdporny na korozję
     Kod produktu5902060457006