Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla malarska Top Tools 3 cm

Szpachla malarska Top Tools 3 cm

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla malarska to narzędzie o szerokim zastosowaniu podczas wszelkich czynności remontowo-budowlanych. Wykorzystasz ją na przykład do nakładania na dużą szpachlę mas gipsowych lub uzupełniania ubytków w tynku. Wykonana ze stali nierdzewnej część robocza cechuje się właściwą sprężystością. Drewniana rączka zapewnia wygodę podczas trzymania.

   Cechy i zalety

    Szpachla malarska to poręczne narzędzie przeznaczone do drobnych prac gipsowych oraz usuwania uszkodzonych powierzchni. Jest przydatna przy pracach wykończeniowych – dzięki niej możesz na przykład uzupełnić drobne ubytki tynku na ścianie czy zeskrobać zanieczyszczenia po pracach remontowych pozostałe na posadzce. Została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na korozję pod wpływem wody zarobowej lub agresywnych składników w zaprawach gipsowych, co oznacza, że możesz jej użyć wielokrotnie. Stal, z której wykonane jest narzędzie, charakteryzuje się nie tylko twardością, ale też odpowiednią sprężystością. Drewniany trzonek zapewnia poręczny chwyt w trakcie pracy. Szpachle z tej serii znajdziesz też w innych szerokościach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu190mm
     Głębokość produktu20mm
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902062120014