Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla malarska Top Tools 4 cm
Strzałka w prawo

Szpachla malarska Top Tools 4 cm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla malarska to narzędzie przeznaczone do drobnych prac wykończeniowych. Służy na przykład do wygładzania małych powierzchni, na które nakładane są masy szpachlowe, lub do nanoszenia zaprawy gipsowej na szpachle do wygładzania większych fragmentów ścian. Blaszana część narzędzia została wykonana ze stali nierdzewnej, trzonek zaś z drewna.

   Cechy i zalety

    Szpachla malarska to narzędzie ręczne, które przeznaczone jest do nakładania zapraw na powierzchni ścian i wypełniania drobnych ubytków w tynku. Przydaje się podczas większości prac wykończeniowych prowadzonych do domu i na budowie. Część robocza została wykonana z mocnej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na działanie wilgoci zawartej w zaprawie, dlatego można jej używać z rozrabianymi w wodzie masami. Wyprofilowana rękojeść z drewna wygodnie leży w dłoni i zapewnia szybką pracę. Szpachla cechuje się dobrą sprężystością, dlatego nie pęka i nie odgina się trwale w czasie pracy. W naszym asortymencie znajdziesz również inne szpachelki tej marki w wielu różnych rozmiarach, co ułatwia wybór produktu dopasowanego do potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu185mm
     Głębokość produktu20mm
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902062120021