Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla malarska Top Tools 5 cm
Strzałka w prawo

Szpachla malarska Top Tools 5 cm

8,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla malarska to pomocne narzędzie podczas wykonywania drobnych prac gipsowych. Blacha szpachelki w kształcie wysokiego trapezu powinna być mocna, ale jednocześnie dość elastyczna, by równomiernie rozłożyć siłę podczas docisku. Jej szerokość zależy od typu pracy, jaką wykonujemy. Czasami istnieje potrzeba użycia małej szpachelki, aby zeskrobać lub nanieść niewielką ilość materiału w drobne szczeliny.

   Cechy i zalety

    Szpachla malarska jest narzędziem ręcznym, które jest wykorzystywane w wielu pracach remontowych, które polegają na wykańczaniu gładkich powierzchni, np. ścian i posadzek. Służy między innymi do szpachlowania ubytków w tynku, jest przydatna również do nanoszenia zapraw gipsowych. Stosowana jest do wykańczania małych powierzchni, gdzie wymagana jest duża dokładność wykonania. Przydaje się do wszystkich prac związanych z użyciem gipsu. Ponieważ została wykonana z materiału odpornego na korozję, może być używana do zapraw rozrabianych z wodą, bo nie niszczy się pod jej wpływem. Drewniana rączka umożliwia wygodny chwyt narzędzia w czasie pracy. Produkt jest dostępny w kilku rozmiarach, więc łatwo go dopasujesz do rodzaju wykonywanej pracy.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu200mm
     Głębokość produktu15mm
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902062120038