Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla malarska Top Tools 8 cm
Strzałka w prawo

Szpachla malarska Top Tools 8 cm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla malarska umożliwia szpachlowanie dziur w ścianie, zdzieranie tapet i luźnych powłok malarskich. Została wykonana ze stali, która jest odporna na rdzewienie, dlatego może być używana do nakładania zaprawy gipsowej rozpuszczalnej w wodzie. Produkt posiada wygodną rączkę z drewna, która zapewnia komfortowe trzymanie narzędzia podczas pracy.

   Cechy i zalety

    Szpachla malarska to podstawowe narzędzie ręczne do wykańczania powierzchni ścian przed malowaniem. Za jej pomocą wypełnisz drobne ubytki w tynku i wyrównasz jego powierzchnię. Nadaje się również do nakładania niewielkich ilości zaprawy, która używana jest podczas remontu. Świetnie nadaje się do nakładania gipsu, ponieważ została wykonana ze stali nierdzewnej, która cechuje się doskonałą odpornością na działanie wilgoci zawartej w zaprawach. Materiał ten jest odpowiednio sprężysty, dlatego szpachelka nie wygina się podczas właściwej obsługi. Drewniana rączka zapewnia dobry i wygodny chwyt w czasie pracy. Produkt dostępny jest w różnych wielkościach szpachli, więc z łatwością dobierzesz narzędzie dopasowane do potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu210mm
     Głębokość produktu19mm
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902062120052